Читання – справа сімейна

 

Шановні батьки, бабусі та дідусі!

Бажаєте, щоб ваша дитина всебічно розвивалася, пізнавала світ, відчувала духовну єдність з родиною, мала інтерес до життя, до книги – читайте! А ще краще – читайте разом!

Чим більше ви самі читаєте вдома, тим більшою є ймовірність того, що ваша дитина полюбить книгу і буде добре навчатися в школі.

Сподіваємося, що добірки порад «Як» і «Що» ЧИТАТИ стануть вам у нагоді!

Приємного читання та спілкування у колі сім’ї!

 

Як читати дідям від 4 до 6 років

Дошкільний вік – важливий період у формуванні активного інтересу до людини й бажання спілкуватися, підтримувати контакт з нею. Дитина дошкільного віку є слухачем, оскільки самостійно читати частіше за усе ще не вміє. Тому читання художнього твору забезпечує, з одного боку, спілкування дитини з дорослим, а з іншого – знайомить малюка із загальнолюдським досвідом, відображеним у книзі.

Як читати дідям від 7до 11 років

Читання в сім’ї посідає значне місце у вихованні дітей. Читання розвиває погляди дитини, формує світосприйняття і ту культуру почуттів, без якої неможлива гармонійно розвинута особистість. Щоб успішно організовувати дитяче читання і спрямовувати його, потрібно знати літературу, рекомендовану дітям, стежити за новинками, не забувати класику. Адже світ читання – різноманітний, і схильність дитини до вибору книжок певної тематики, певних жанрів має бути у полі зору батьків – можливо саме звідси починається формування уподобань, смаків дитини.